Kviečiame dalyvauti nuotoliniame seminare „KARTŲ TEORIJOS TAIKYMAS PEDAGOGINĖJE VEIKLOJE“.
Mokymus organizuoja Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto dėstytojų grupė. Mokymai iš dalies finansuojami LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos iš projekto „Kodas-sėkmės raktai" lėšų.
Mokymai vyks nuotoliniu būdu lapkričio 21 d. (šeštadienį) nuo 14.00 iki 17.15 ir lapkričio 22 d. (sekmadienį) nuo 9.45 iki 13.00 val.
Lektorius - Juris Belte, įgijęs verslo vadybos bei socialinės psichologijos išsilavinimą, sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas.
Seminaro tikslas - sužinoti, kaip formuojasi ir pasireiškia kartų skirtumai ir kaip jie atsispindi pedagoginėje veikloje, patobulinti efektyvius bendravimo įgūdžius tarp skirtingų kartų atstovų, išmokti suvaldyti stresines situacijas bendraujant su skirtingų kartų atstovais.
„Jie nori visko ir iš karto!” „Jokios atsakomybės!“ „Jie elgiasi kaip mažvaikiai!“ ... - jaunoji karta dažnai stebina savo nebranda, atsakomybės stoka, lojalumo nebuvimu. Ar iš tikrųjų yra taip blogai? Gal mes norime ir įsivaizduojame, kad jaunieji turėtų būti tokie, kokie buvome mes patys. Jie kitokie, su savo kartai būdingais bruožais, su savo trūkumais ir privalumais.
Šiuose mokymuose sužinosite, kodėl jaunoji karta mūsų požiūriu elgiasi ne visai tinkamai, kaip rasti bendrus sąlyčio taškus su jais, bei kaip juos uždegti tobulėti, siekti tikslo ir tapti lojaliais motyvuotais studentais.
SEMINARO TURINYS:
- Kartų teorijos (Strauss-Growe, 1992) pagrindai.
- Skirtingų kartų vertybių formavimosi mechanizmai, sąsajos su scenarine teorija (E.Berne).
- BB, X, Y, Z kartų ypatumai.
- Kaip sumotyvuoti jaunosios kartos atstovą?
- Kaip rasti bendrą kalbą tarp skirtingų kartų atstovų?
- Bendravimo ypatumai tarp skirtingų kartų dėstytojų ir studentų.
- Kaip jaunosios kartos atstovus ugdyti tinkamais ir motyvuotais studentais.
- Elgesio strategija su Y ir Z kartos atstovais, praktinės rekomendacijos.
- Stresinės situacijos sąveikoje su jaunimu.
- Nuostatos ir įsitikinimai kaip distreso šaltinis. Streso valdymas.
- Kaip didinti psichologinį atsparumą - perdegimo profilaktika.
Kviečiame registruotis čia.